Mobilná aplikácia Veľká Rača

Kolejki linowe
7/7
Trasy narciarskie
12/16
Śnieg
45 cm
Pokaż Mape

Ski bus transport w miejscowości

POZOR ZMENA!

Rozpis skibusov platný
od 01.03.2017

 


Námestie (centrum obce) - Dedovka
Zastávka Čas odchodu
 Námestie (centrum obce) 8:45
 Pri kostole 8:50
 Parkovisko č.5 8:55
 Dedovka 9:00

Námestie (centrum obce) - Lalíky
Zastávka Čas odchodu
 Námestie (centrum obce) 8:45
 Zdravotné stredisko 8:47
 U Masláka 8:49
 U Smolky 8:51
 Penzión Fiesta- U Blaha 8:53
 Vyšný koniec most 8:55
 Vyšný koniec garáže 8:57
 Polesie 8:59
 Rieky,penzión,Limba 9:00
 Laliky 9:02
 6-sedačka Laliky 9:05

Dedovka - Námestie (centrum obce)
Zastávka Čas odchodu
 Dedovka 14:30; 16:30
 Parkovisko č.5 14:35; 16:35
 Pri kostole 14:40; 16:40
 Námestie (centrum obce) 14:45; 16:45

Lalíky - Námestie (centrum obce)
Zastávka Čas odchodu
 6-sedačka Lalíky 16:30
 Laliky 16:32
 Rieky-penzión Limba 16:34
 Polesie 16:36
 Vyšný koniec garáže 16:38
 Vyšný koniec most 16:40
 Penzión Fiesta 16:42
 U Smolky 16:44
 U Masláka 16:46
 Zdravotné stredisko 16:48
 Námestie (centrum obce) 16:50

V prípade vlastnej požiadavky na prepravu Skibus-om mimo cestovného poriadku je možné si prepravu zarezervovať na vlastné náklady na tel. čísle 041/4382120 alebo 041/4000500

Mapku jednotlivých zastávok kyvadlovej dopravy a záchytných parkovísk nájdete TU:

Spoločenský dom - zastávka skibusu: