Mobilná aplikácia Veľká Rača

Lanovky 0/7
Zjazdovky 0/16
Sneh 0 cm
Zobraziť Mapu

FAQ

Vaše najčastejšie otázky:

V ktorých lokalitách môžem lyžovať, ak si zakúpim niektorý z ponúkaných skipasov strediska Snowparadise Veľká Rača ?

  • všetky druhy skipasov platia v celom našom stredisku, vo všetkých troch prepojených dolinách (Dedovka, Marguška, Lalíky). Takže ak si zakúpite skipas v časti Lalíky, môžete lyžovať aj v Dedovke, na Marguške, teda v celom stredisku. 

Čo znamená, že skipas je "neprenosný"?

  • Znamená to, že ho môže používať len jedna osoba. V prípade, že jeden skipas použije viac osôb, skipas sa zablokuje bez nároku na vrátenie peňazí a nie je ho možné odblokovať.

Aké lístky platia na bobovú dráhu? 

  • Na bobovú dráhu platia len tieto lístky: 5 x bobová dráha + 1 x lanovka obojsmerná. Iné lístky na bobovú dráhu neplatia.

Ako sa dostanem na bobovú dráhu?

  • Bobová dráha sa nachádza pri vrcholovej stanici lanovky Dedovka. Tu je jej štart a zároveň aj cieľ. Počas zimnej sezóny sa na ňu dostanete jedine 4-sedačkovou lanovkou v Dedovke.

Kedy je posledná jazda na bobovej dráhe?

  • 15 minút pred ukončením denného lyžovania.

Je možné platiť za skipasy platobnou kartou?

  • Áno, dá sa platiť platobnou kartou. V prípade potreby môžete využiť aj bankomat, ktorý sa nachádza v časti Dedovka - pri dolnej stanici lanovky. Ak ale chcete využiť služby týkajúce sa stravovania, väčšina zariadení neponúka takúto možnosť platby.

Dá sa dostať autom až priamo do strediska?

  • Áno dá. Kapacita parkovacích miest v časti Dedovka (priamo pod nástupom na 4-sedačkovú lanovku) je pomerne veľká a počas väčšiny sezóny postačujúca. V prípade naplnenia sú autá odstavené na záchytných parkoviskách a návštevníkov následne do strediska prepravuje bezplatná skibusová doprava. Rovnako je to aj v časti Lalíky. Všetky naše parkoviská sú počas dňa bezplatné (nočné parkovanie v časti Dedovka je spoplatnené).

Sú povinné na aute snehové reťaze?

  • Snehové reťaze povinné nie sú. Cestné komunikácie vedúce do strediska sú pravidelne udržiavané a dostanú sa k nám aj automobily bez reťazí či pohonu 4x4. Samozrejme v prípade nepriaznivého počasia ako je poľadovica a husté sneženie, sú reťaze výhodou.